Články
Top

Poháry Economy nyní ještě levněji

Poháry, medaile a diplomy patří neodmyslitelně ke sportovním kláním a závěrečným ceremoniálům ocenění vítěze. O celou dlouhou řadu prestižních trofejí se soutěží rok za rokem, mnohdy už desítky let, a na nejznámější poháry tak přibývají další a další jména světových šampionů. Jakkoliv jsou prestižní sportovní poháry tím, co plní přední strany sportovních novin, představují pouze pomyslnou špičku ledovce – radost z vítězství a pohár zdvižený nad hlavu si na celém světě užívají nejen profesionálové, ale i naprostí amatéři při víkendových sportovních kláních. 

Poháry tyto hromady amatérských, dobrovolných a sousedských akcí mají jedno společné – chybí sponzor, který by nechal vyrobit unikátní kovový pohár a prezentoval ho ve světlech kamer. Byla by chyba si ale na přátelských turnajích poháry odepřít, šumivé víno z vítězné trofeje totiž pijí praví šampioni, jedno jestli na prestižním světovém podniku Grand Prix, nebo na každoročním šipkovém turnaji dobrovolných hasičů. Pro každou příležitost, kdy samotná hra o pohár je důležitější, než mediální sláva a blesky fotoaparátů, vznikla kategorie Poháry Economy.

Poháry pro každého

Vzpomeňte si na svoje dětství a mládí – kolika sportovních klání jste se zúčastnili na táborech nebo ve škole, a na stohy diplomů a papírových medailí, které skončily v lepším případě v garáži v krabici od bot, ale většinou dávno ve sběru. Nebylo vám tehdy líto, že za první místo mezi všemi školami v kraji byl jenom provrtaný oplatek místo medaile? Díky pohárům Economy se dnes vaše děti mohou cítit jako praví šampioni a možná ještě za třicet let zamačkávat slzu u skříňky s trofejemi – poháry za opravdu nízké ceny si může dovolit nakoupit pro svoje svěřence jakýkoliv sportovní oddíl, škola nebo dětský tábor.

Ekonomické poháry za hubičku

Poháry Economy představují cenově nenáročnou nejnižší kategorii trofejí k ocenění sportovních, ale i mimosportovních aktivit. Je možné na ně umístit zakázkový emblém a tím z nich udělat jedinečnou trofej spjatou právě s vaším klubem, městem, nebo školou. I tyto nejlevnější poháry mají kovový kalich a luxusní dřevěný nebo mramorový podstavec, zajišťující perfektní stabilitu.

Z naší nabídky vybíráme

Pohár EKONOMY E55
Pohár EKONOMY E56
Pohár EKONOMY E58
Poháry

Poháry

Poháry

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.