Exkluzivní poháry

Cenové rozpětí:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 14»

Exkluzivní poháry pro zvláštní příležitosti

Tato skupina pohárů se hodí pro výjimečné společenské a sportovní příležitosti, tak i pro prestižní pořádané turnaje. Jak již samotný název napovídá, jde o poháry vyznačující se jedinečnou exkluzivitou a originalitou. Vévodí nad ostatními poháry nejenom prvotřídním uměleckým zpracováním, kvalitním použitým materiálem, módním designem, nýbrž i krásnými tvary a vkusně navrženými liniemi.

Desítky designů a tvarů pohárů

Exkluzivní poháry si lze pořídit v neobyčejně vyvedených provedeních. K jejich výrobě se využívá těch nejkvalitnějších materiálů. Výrobci pohárů přicházejí na trh s novými úžasnými modely z leštěného kovu, někdy to mohou být i křišťálové verze. Noblesní jsou zejména poháry z ryzího zlata nebo stříbra, trendy zase modely z oceli. Tyto ušlechtilé materiály se ovšem nahrazují kvalitním plastem. Co však nikdy nezklame je křišťál, který vyniká vysokým leskem, čirostí a jiskřivostí.

Vyšší cena = vyšší kvalita

Při nákupu exkluzivního poháru si člověk bude muset sáhnout hlouběji do peněženky. Levnější verze stojí kolem tisícovky. Cena za dražší a propracovanější model se může vyšplhat až ke třem tisícům korun.  V nabídce těchto upomínkových předmětů najdeme i poháry, jejichž cena se pohybuje v řádech tisíců až desítek tisíc korun. To jsou ovšem výjimečné kousky.

Exkluzivní materiály

Exkluzivní poháry jsou vybaveny apartně řešeným podstavcem z mramoru. Místo tohoto materiálu se často používá dřevo. Na levnějších pohárech lze spatřit i plastovou komponentu v černé, hnědé či bílé barvičce. V široké nabídce se dají sehnat nejrůznější modely pohárů od jednobarevných odstínů až po stylově barevné dekory. Tyto věcičky mají noblesně řešené zdobení. Rytecké detaily stojí zde za povšimnutí. Ty jsou tu patrné v jemných liniích až po výraznější prvky. Mezi těmito poháry lze jednoduše objevit modely bez oušek a na štíhle stopce, tak i poháry na mohutné nožce, verze s nádherně tvarovanými úchyty apod.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.