Akrylátové trofeje

Cenové rozpětí:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 48»

Akrylátové trofeje pro sportovní akce

Jde o kategorii ocenění určených pro rozmanité sportovní akce. Tato trofej posloužit může pro hokejové, tenisové, golfové a fotbalové soutěže. Vítané zpestření je i pro závody motosportu. Velkou radost udělá také hasičům, šachistům, rybářům, lyžařům atd. Zmíněný upomínkový předmět dodá nejedné příležitosti tu správnou noblesní sportovní atmosféru.

Design na předním místě

Akrylátové trofeje se vyznačují jedinečným designovým zpracováním, dokonalým použitým materiálem, originalitou a nádherně ladnými křivkami. V nabídce jsou zařazeny různé limitované řady, mezi nejprodávanější patří Acrylic line. Tato série se nejčastěji vyrábí v kombinaci skla a akrylátu. Hojně se používají i další materiály, které se doplňují barevnou akrylátovou vrstvou.

Materiály trofejí

Akrylátové trofeje stojí obvykle na podstavci z plastu. Ten má decentní černou barvu. Na této podložce je pevně uchycena různě řešená nožka, na jejím druhém konci se tyčí figurka. Ta může mít podobu fotbalového míče, volantu, bowlingové koule, rakety, lyžaře, puku, tenisového nebo golfového míčku. Spatřit tu lze i figurky hokejového brankaře, tenisty a jiných ztvárněných motivů. Vedle trofejí s výškou 16 až 28 cm si lze pořídit modely v provedení 9 až 14 cm. Hezké akrylátové trofeje se dají pořídit do tří stovek. Nejlevnější model stojí okolo stokoruny.

Moderní tvarové pojetí

Akrylátové trofeje ze skla jsou kruhové, obdélníkové, trojúhelníkové nebo kosočtvercové. Nabízeny jsou většinou i v atypických provedeních. Ocenění se mohou pochlubit kromě jedinečně řešených tvarů i také akrylátovým motivem s UV HQ tiskem. Všechny mají k dispozici praktický podstavec. Jeden kus stojí cca 240 Kč.

Pestré barvy

Nabídka tohoto typu ocenění obsahuje zpravidla i zrcadlové trofeje v zelené, červené anebo modré barvě. Ty se dají obstarat za přijatelnou cenu. Poohlédnout se lidé mohou i po modelu s katalogovým číslem PLDA. Ten je k mání ve výšce 16, 19 a 21 cm.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.