Moderní putovní poháry

Cenové rozpětí:

1

Moderní putovní poháry

Tento exkluzivní druh poháru je ideálním upomínkovým předmětem jak pro věhlasné společenské události, tak i pro významnější sportovní akce. Samozřejmě využít se dá i v rámci místních a regionálních soutěží.

Moderní putovní poháry se vyrábí v omezené škále, i přesto mají zákazníci z čeho vybírat. Veškeré modely se vyznačují precizním propracováním, jež je dotaženo do nejmenších detailů. Úžasný je i design pohárů. Ten se pyšní jedinečností a originalitou. Za zmínku stojí i používaný kovový materiál.

Výhodné ceny

Takovýto pohár v moderním provedení něco stojí. Nejlevnější verzi lze pořídit zhruba za 1900 Kč. Zatímco cena drahého modelu se může vyhoupnout přes 8 tisíc korun. Kromě jednolitých kusů moderních putovních pohárů jsou k dispozici připraveny i limitované sady. Jejich cena se pohybuje v rozmezí od 5 do 11 tisíc korun. V nabídce špičkově řešených pohárů objevíme nejen stříbrné a zlaté modely, ale i perfektně sladěné poháry ve stříbrně-zlaté a stříbrně-oranžové barvě.

Elegantní podstavec putovního poháru

Moderní putovní poháry z kvalitního kovu mají vysoce elegantní podstavec. Tato součást poháru může být zhotovena z mramoru, dřeva či plastu. Většinou má hnědou nebo černou barvu. Podstavec poháru se skládá z více pater. Na jeho vrcholu je pevně umístěn samotný pohár. Tato komponenta má různě tvarovanou nožku. Některým modelů nechybí ani krásně zpracované ouška ani apartní poklička. Putovní poháry se ručně ozdobují fantastickou jemnou či výraznější rytinou. Všechny modely se překrásně blyští.

Z naší nabídky vybíráme

Moderní putovní poháry jsou dle přání zákazníka opatřeny vhodným emblémem a štítkem. V našem internetovém obchodě v kategorii putovních pohárů lze spatřit luxusní kousky. K mání jsou tu modely s výškou 63, 65, 70, 85 a 91 cm. Vedle vytříbeného poháru s katalogovým číslem PT014 tu lze najít i další výjimečné modely PT013, PT012, PT011, PT010, PT9, PT8 a PT7.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.