Poháry Standart

Cenové rozpětí:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 7»

Poháry Standart pro každou příležitost

Tento druh poháru se vyrábí v široké škále provedení z prvotřídního kovového materiálu, stojí na apartně řešeném dřevěném nebo mramorovém podstavci. Tato komponenta má čtvercový či kulatý tvar. Některá může dominovat hladkým a lesklým povrchem, jiná zase je dozdobená reliéfem. Ocenění se vyrábí v klasických barevných odstínech, jako je černá, hnědá, červená a bílá. Vedle toho se najdou i modely v mramorové a žíhané verzi. Na všech podstavcích je místo i pro štítek ve zlatavé, stříbrné či bronzové barvě. Právě zde se umísťuje text se základními údaji. Existují tištěné, laserové, plastové nebo kovové štítky. Poslední tři formy jsou hojně vyhledávané. Využít lze i štítek se sublimačním potiskem.

Provededení pohárů do posledních detailů

Poháry standart mají šikovnou nožku, jež se pyšní nádhernými ryteckými detaily. Na některých modelech je mimo jiné i krásně vyvedený dekor. Ten je pak i na samotném poháru. Zdobným prvek upomínkových předmětů je tradičně sportovní pohár. Ten může mít vskutku různou podobu. Někdy je to standardní kalich, jindy zase kreativnější anebo extravagantnější verze. První zmíněná forma má buďto útlejší anebo objemnějším tvar. Vzácností nejsou ani ohromující modely s vyřezávanými motivy. Ty se nachází též i na oušcích, okrajích poháru a pokličce. Samozřejmostí jsou i poháry standart s ornamentálními prvky či vroubkováním. Druhá forma kalichu se vyznačuje opravdu módním pojetím.

Široká nabídka rozměrů

Poháry Standart mohu být vybaveny emblémem a poklicí. Dodávány jsou jednotlivě. Zpravidla mají průměr 10 cm, 12 cm, 14 cm nebo 16 cm. Výška pohárů se pohybuje od 23 cm do 58 cm.

Nejoblíběnější poháry

V nabídce našeho e-shopu lze spatřit modely pohárů: STANDARD S156, STANDARD S1071, STANDARD S98, STANDARD S119, STANDARD S127, STANDARD S83, STANDARD S90, STANDARD S96, STANDARD S70, STANDARD S75 atd. To je vskutku malá ochutnávka toho, co si tu lidi mohou objednat.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.